درباره گروه آناد

گروه آناد مجموعه ای صنعتی است که در زمینه ارائه راهکارهای مهندسی در حوزه طراحی و تولید سامانه های امنیت حمل و نقل، سامانه های هوشمند مدیریت و نظارت امنیت پیرامونی اماکن و خدمات فنی در این حوزه ها فعالیت می کند. 

گروه آناد سازنده طیف گسترده‌اى از محصولات پیشرفته صنعتى از جمله سنسورهای خطی، سنسورهای دفنی، سنسورهای مبتنی بر IR – PIR، سنسورهای مگنت، سنسورهای مایکروویو ، سنسورهای مبتنی بر لرزه، تجهیزات جانبی سنسورها، ابزارهای تست، کانکتورها و چمدان‌های با استاندارد نظامی، انواع ردیاب‌های خودرویی و ارائه کننده خدمات تعمیر و نگهدارى است.

گروه آناد علاوه بر موفقیت در کسب سهم قابل توجهی در توسعه امنیت اماکن و حمل و نقل، توانسته است با تکیه بر تجربه، دانش و نوآوری؛ در بازارهاى نوظهور از جمله اینترنت اشیاء و ... حضور یابد.

گروه آناد در سال 1376 خورشیدی تاسیس ‌شد. هدف اصلی از تاسیس گروه آناد در ابتدا تولید بوردهای الکترونیکی بود و در اثر تحولات، گروه آناد از حوزه صرف پیمانکاری در دهه 70 و تولیدکننده تجهیزات تحت لیسانس در دهه 80، هم‌اکنون به مجموعه‌ای صاحب فناوری تبدیل شده ‌است و در بین رتبه‌های برتر صاحبان فناوری امنیت پیرامونی در ایران قرار گرفته است .فعالیت‌های گروه آناد با تامین نیازهای جامعه ایران پیوند عمیقی دارد و این گروه صنعتی از ابتدای تاسیس تلاش کرده است تا به عنوان بنگاه حل مسئله، بازوی صنعتی کشور در حل مشکلات و چالش‌های حوزه‌های امنیتی و حمل و نقل باشد.

چشم‌انداز گروه آناد

گـروه آناد به عنوان یکی از شـرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای مهندسی، با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و با تکیه بر سرمایه‌های انسانی خلاق و نوآور، تا سال 1405 لیدر بازار امنیت پیرامونی در ایران خواهد بود.

ماموریت گروه آناد

ارائه راهکارهای هوشمند و موثر در امنیت حمل و نقل

ارائه راهکارهای خلاقانه بر اساس دانش شرکت جهت امنیت پیرامونی اماکن

تولید و ارائه خدمات فنی به صنایع فعال در حوزه امنیت

ارزش‌های گروه آناد

مشارکت و مسئولیت‌پذیری در جهت تحقق اهداف سازمانی

خلاقیت و نوآوری در ارائه راهکارهای مرتبط با ماموریت‌های سازمانی

جلب رضایت مشتریان

تلاش در جهت رضایتمندی همکاران وخانواده آنها

حفظ همدلی، صداقت و شفافیت

حرکت یادگیرنده در راستای نتیجه‌گرایی

توسعه فرهنگ سازمانی آناد